Įvertinkite

Gydymas ir konsultavimas

Šeimos sveikata

Daugiau informacijos apie VšĮ Lazdynų poliklinikoje teikiamą nuotolinės sveikatos priežiūros paslaugą rasite čia

Šeimos gydytojas yra pirmasis gydytojas, į kurį kreipiamasi susirgus ar siekiant profilaktiškai pasitikrinti savo sveikatą. Šeimos gydytojai vizito metu išklauso pacientų nusiskundimus, apžiūri pacientą, patikrina klausą, regėjimo aštrumą, matuoja kraujospūdį, pagal poreikį atlieka pirminį chirurginį žaizdos sutvarkymą, žaizdų perrišimą bei siūlų išėmimą, fiziologinio nėštumo priežiūrą ir kt. paslaugas.

Į šeimos gydytoją reikia kreiptis dėl:
• medicininės pagalbos ūmių ir lėtinių susirgimų;
• dalyvavimo ligų prevencijos bei profilaktikos programose;
• imunoprofilaktikos, esant  skiepų, poreikiui;
• informacijos įvairiais sveikatos klausimais;
• nukreipimo pagal indikacijas į Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybą prie sveikatos apsaugos ministerijos ar kitas tarnybas bei komisijas.

VšĮ Lazdynų poliklinika yra akredituota šeimos medicinos paslaugai, kas reiškia, jog Jums bus suteiktos aukščiausius tarptautinius kokybės standartus atitinkančios sveikatos priežiūros paslaugos.

Lazdynų poliklinikai svarbus kiekvienas pacientas, todėl nuolat stengiamės pasirūpinti kiekvieno gyventojo sveikata, atsižvelgti į visus paciento gydymo ir sveikatos gerinimo poreikius, teikti savalaikę, kokybišką ir geriausia medicinine praktika pagrįstą sveikatos priežiūrą.

 

 


Atnaujinta: 2021-04-22 15:16:45
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)