Įvertinkite

Susirgus

Atgal

Registracija pas gydytoją

Kreipiantis į šeimos gydytoją dėl sveikatos problemų ar kompensuojamų vaistų išrašymo
reikia iš anksto užsiregistruoti ir gauti vizito lapelį atėjus į registratūrą arba paskambinus telefonu
Registratūros telefonas
(8 5) 2168813
 
Užsiregistruoti ir gauti vizito lapelį galima prieš mėnesį. Šeimos gydytojas, gydytojas terapeutas ar pediatras Jus apžiūrėjęs paskirs reikiamą gydymą ir tyrimus ir/arba įvertinęs Jūsų sveikatos problemas nusiųs konsultuotis pas gydytoją specialistą.

Kreipiantis į gydytojus: chirurgą, akušerį-ginekologą, psichiatrą, odontologą – šeimos gydytojo siuntimo nereikia.

Gydytojai specialistai okulistai, LOR gyd., neurologai, kardiologai, urologas, traumatologas, onkologas, endokrinologas, reabilitologas ir kt. su siuntimu teikia paslaugas, finansuojamas privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis.  Be siuntimo –už šias paslaugas teks susimokėti.

Vaiką iki 16-os metų į polikliniką turi lydėti suaugęs asmuo teisiškai už jį atsakingas (tėvai, globėjai ar jų įgalioti asmenys). Kūdikiai ir sveiki vaikai profilaktinėms apžiūroms ir vakcinacijai registruojami iš anksto (tel. (8 5) 2168813). Gavę vizito lapelį „sveiko vaiko“ dienai būsite priimti nurodytu laiku.

Kreipiantis į gydytoją odontologą reikia iš anksto užsiregistruoti ir gauti vizito lapelį atėjus į registratūrą arba paskambinus telefonu: (8 5) 2168813, (8 5) 2168817.
 
Ūmiai susirgus arba paūmėjus lėtiniam susirgimui reikia atvykti į polikliniką. Poliklinikoje Jūs būsite nusiųsti pas budintį gydytoją. Jums bus paskirtas reikiamas ištyrimas ir gydymas. Budintis gydytojas pirmiausiai priima karščiuojančius, po to kitus ūmiai susirgusius (t.y. susirgusius tą pačią dieną) pacientus.
Atvykę į poliklinikos vaikų ligų skyrių su karščiuojančiu vaiku apie tai įspėkite registratorę ar slaugytoją. Būsite priimti be eilės.

Šeimos gydytojai (gyd. terapeutai, pediatrai) į namus vyksta tik pas neįgalius pacientus iš anksto suderinę vizito laiką. Budintis gydytojas į namus vyksta tik, jei paciento būklė ir skundai atitinka indikacijas, aprašytas gydytojo iškvietimo į namus tvarkoje.


Atnaujinta: 2020-02-20 11:24:52
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)