Įvertinkite

Pacientams

Atgal

Tapkite mūsų pacientu

Jei norite gydytis Karoliniškių poliklinikoje, lauksime Jūsų 112 kab. Jums reikės užpildyti specialios formos Prašymą gydytis pasirinktoje pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigoje (forma Nr. 025-025-1/a; ją atsisiųsti galima čia), Paciento valios pareiškimą dėl sveikatos priežiūros paslaugų (jį atsisiųsti galima čia) ir pasirinkti konkretų gydytoją (šeimos gydytoją, vidaus ligų gydytoją, vaikų ligų gydytoją ir gydytoją psichiatrą).

Registruojantis reikia pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (su nuotrauka ir asmens kodu), vaikams – gimimo liudijimą. Prisirašyti prie VšĮ Karoliniškių poliklinikos taip pat galima ir internetu, užpildžius prašymą ir patvirtinus jį elektroniniu parašu. Neturint elektroninio parašo, galite užpildyti ir pasirašyti el. formą štai čia bei ją kartu su valios pareiškimu išsiųsti adresu pagalba@karpol.lt.
Pacientai prisirašę kitoje įstaigoje, tačiau norintys gydytis VšĮ Karoliniškių poliklinikos Psichikos sveikatos centre, atvykę į Psichikos sveikatos centro registratūrą, esančią 3 aukšte 357 kab., turi užpildyti nustatytos formos prašymą (Prašymą gydytis pasirinktoje pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigoje dėl pirminės ambulatorinės psichikos sveikatos priežiūros paslaugų (forma Nr. 025-025-1/a) bei pasirinkti konkretų gydytoją.

Jei norite tapti Lazdynų sveikatos priežiūros centro pacientu
Atvykite į Lazdynų polikliniką (Erfurto g. 15 arba Architektų g. 17), registratūroje užpildykite nustatytos formos prašymą (forma Nr. 025-025-1/a).
 
Su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą su nuotrauka – asmens pasą, tapatybės kortelę ar kitą asmens dokumentą su nuotrauka ir asmens kodu, vaikams – lietuvišką gimimo liudijimą su asmens kodu.
Pateikiame instrukciją kaip užpildyti formas.
Pasirašytas formas ir asmens dokumento kopiją prašome siųsti el. paštu
registratura@lazdynupol.lt 

Primename, kad vadovaujantis 2001 m. lapkričio 9 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu Nr. 583, už prisirašymo dokumentų tvarkymą pacientas poliklinikai turi mokėti 0,30 €.
Jei Pacientas kitą gydymo įstaigą renkasi anksčiau nei po 6 mėnesių, už prisirašymo dokumentų tvarkymą ir medicininės dokumentacijos persiuntimą savo pasirinktai įstaigai turi mokėti 2,90 € mokestį.
Kai asmuo atvyksta mokytis į stacionarinę mokymosi įstaigą arba grįžta į nuolatinę gyvenamąją vietą, baigia mokslus ir pasirenka kitą įstaigą, moka 0,30 € mokestį.

Atkreipkite dėmesį, kad šeimos (ar vidaus ligų) gydytojo, kurį pasirinkote, apylinkė gali būti jau užpildyta, todėl Jums nebus galimybės ten prisiregistruoti. Tokiu atveju siūlome kreiptis į registratūros vedėją su prašymu rekomenduoti gydytoją.


Kaip užregistruoti naujagimius pas VšĮ Karoliniškių poliklinikos vaikų ligų arba šeimos gydytojus?
Gimus vaikui paskambinkite į poliklinikos registratūrą, tel. (8 5) 216 8800 ir informuokite apie vaiko gimimą. Jums pranešus, naujagimį per 3 darbo dienas nuo išvykimo iš akušerijos stacionaro namuose aplankys slaugytojas arba gydytojas (vadovaujantis LR Sveikatos apsaugos ministro 2010 m. birželio 18 d. įsakymu Nr. V-586 patvirtinta Vaikų sveikatos tikrinimo tvarka).
Primename, kad iki vaikui sukaks 1 mėnuo, Jūs į polikliniką turite pristatyti vaiko gimimo liudijimą, savo asmens dokumentą, užpildyti prašymą gydytis VšĮ Karoliniškių poliklinikoje bei paimti kompensuojamų vaistų pasą.
Norintiems pakeisti savo šeimos gydytoją
Jei norite gydytis VšĮ Karoliniškių poliklinikoje pas kitą gydytoją, kreipkitės į 112 kab. Jums reikės užpildyti specialios formos prašymą, kurį galite atsisiųsti čia: Prašymas gydytis pas kitą pasirinktos pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos gydytoją (forma Nr. 025-025-2/a).Atnaujinta: 2021-09-19 15:21:35
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)