Įvertinkite

Gydymas ir konsultavimas

Odontologijos paslaugos

Pirminės odontologinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos – tai nespecializuotų kvalifikuotų odontologinių sveikatos priežiūros paslaugų, teikiamų pagal gydytojo odontologo medicinos normos reikalavimus, kompleksas.
 
VšĮ Lazdynų poliklinikos Odontologijos skyriuje teikiamos pirminio lygio odontologinės paslaugos vaikams ir suaugusiems, vykdomas vaikų dantų silantavimas

Poliklinikoje teikiamos šios odontologinės paslaugos:
• odontologinės apžiūros;
• odontologinio gydymo (karieso plombavimo, endodontinio gydymo, dantų šaknų šalinimo ir t.t.);
• vaikų dantų silantavimo (6–14 m. vaikų krūminių dantų dengimas silantinėmis medžiagomis, paslauga finansuojama PSDF lėšomis);
• burnos higienos (paslaugos mokamos).

Profesionalaus burnos higienisto atliekamų procedūrų metu modernia aparatūra (ultragarsiniu skaleriu ir/ar sodapūte) šalinamos dantų apnašos ir akmenys, poliruojami dantų ir plombų paviršiai. Higienistas taip pat moko pacientus asmens burnos higienos įgūdžių, padeda išsirinkti burnos higienos priemones, moko, kaip taisyklingai valyti ir prižiūrėti dantis.

Mokamų odontologinių paslaugų sąrašas ir kainos.


„Sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo gerinimas neįgaliesiems“


Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

Asmenų su sunkia negalia (SP-1) ar jų globėjų dėmesiui

VšĮ Lazdynų poliklinika kartu su VšĮ Naujininkų poliklinika ir VšĮ Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika įgyvendina 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.1.3-CPVA-V-607 „Sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo gerinimas neįgaliesiems“.

Projekto tikslas – pagerinti neįgaliems su sunkia negalia (turintiems specialiojo nuolatinės slaugos poreikio nustatymo pažymą SP-1) teikiamų odontologinės priežiūros paslaugų prieinamumą, kokybę ir stiprinti neįgaliųjų sveikatą. Įgyvendinant  Projekto tikslą Naujininkų poliklinika suformavo vieną mobilią brigadą teikti odontologines paslaugas namuose tik neįgaliesiems su sunkia negalia (SP-1). Paslaugos taip pat bus teikiamos ir VšĮ Lazdynų poliklinikos pacientams, turintiems specialiojo nuolatinės slaugos poreikio nustatymo pažymą SP-1.

Šios paslaugos bus teikiamos nemokamai ir iš pacientų nebus reikalaujama papildomo mokesčio, jei teisės aktai nenumato kitaip.

Kviečiame VšĮ Lazdynų poliklinikos neįgaliuosius su sunkia negalia (SP-1) ar jų globėjus kreiptis telefonu ir registruotis dėl mobilios odontologų komandos atvykimo į namus ir odontologinių paslaugų suteikimo namuose.

Mobili komanda atvyks į namus suderinę telefonu  Jums patogiu laiku.

Registruotis galima telefonu 370 697 63316 darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val.

 
Atnaujinta: 2021-02-03 09:30:06
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)