Įvertinkite

Naujienos

Atgal

Nauji pokyčiai VšĮ Lazdynų poliklinikoje – jungiamės į bendrą komandą su VšĮ Karoliniškių poliklinika

2021-04-02

Vilniaus miesto Taryba, siekdama efektyvios gydymo įstaigų veiklos bei resursų optimizavimo, bei keldama tikslą pagerinti Lazdynų pacientams teikiamų paslaugų spektrą, priėmė sprendimą reorganizuoti VšĮ Lazdynų polikliniką, prijungiant ją prie VšĮ Karoliniškių poliklinikos.

Svarbu pažymėti tai, kad VšĮ Lazdynų poliklinikos pacientai ir toliau šalia savo namų turės visus pasirinktus šeimos gydytojus bei slaugytojas, gydytojus odontologus, laboratoriją, rentgenologinių tyrimų galimybę bei daugumą kitų specialistų.

Įvykus įstaigų integracijai, VšĮ Karoliniškių poliklinikos patalpose gyventojams galėsime pasiūlyti ypač daug naujų paslaugų, kurių iki šiol Lazdynų poliklinika dėl ribotų finansų, specialistų trūkumo, galiausiai ribotos infrastruktūros, negalėjo pasiūlyti.

Po prijungimo naujoje įstaigoje galėsime papildomai Jums suteikti:

Suprasdami, kad vyresniojo amžiaus, ypač judėjimo negalią ar specialius poreikius turintiems, žmonėms būtų nepatogu ir sunku dėl specializuotų paslaugų gavimo pasiekti toliau esančią gydymo įstaigą, todėl, apsisprendus dėl tam tikrų kriterijų, pacientus paslaugai gauti planuojame pristatyti savo transportu, ir po paslaugos suteikimo grąžinti į Lazdynų polikliniką tolesnei šeimos gydytojo ar specialisto priežiūrai ar tiesiog į paciento gyvenamąją vietą.

Be to svarbu pasidžiaugti, jog siauros specializacijos specialistai, kurių taip trūko Lazdynų bendruomenei (dermatovenerologas, ginekologas, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, kraujagyslių chirurgas, gydytojas endoskopuotojas, vaikų ligų specialistai (kardiologas, endokrinologas, pulmonologas, gastroenterologas) logoterapeutas ir kt.), rotacijos būdu tam tikru periodiškumu fiziškai konsultuos ir Lazdynų poliklinikos patalpose, o prireikus intervencinės procedūros bus nukreipti į Karoliniškių polikliniką.

Mums svarbus kiekvienas pacientas, todėl tikime, jog šie pokyčiai dar labiau pagerins mūsų teikiamų paslaugų prieinamumą ir kokybę bei viliamės sulaukti Jūsų palaikymo ir bendradarbiavimo toliau tobulinant naujosios įstaigos veiklą.

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Tel./faksas (8 5) 244 4912
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyje

Atnaujinta: 2021-04-02 12:56:43
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)