Įvertinkite

Naujienos

Atgal

VšĮ Lazdynų poliklinika ruošiasi pradėti senjorų vakcinaciją COVID-19 vakcina

2021-03-10

Šiuo metu VšĮ Lazdynų poliklinikoje vykdome švietimo sektoriaus darbuotojų vakcinaciją ir ruošiamės pradėti skiepyti senjorus, pradedant nuo pačių vyriausiųjų. Gavus pakankamą kiekį vakcinų, tikimės, kad skiepyti senjorus pradėsime nuo kitos savaitės.

Pirmiausia bus skiepijami 80 m. ir vyresnio amžiaus sulaukę žmonės, vėliau 75-79 m., po jų 70-74 m. ir 65-69 m. senjorai.

Šiuo metu pradėjome skiepyti 70 – 79 m. amžiaus grupės pacientų skiepijimą . Gyventojų skiepijimus organizuosime per šeimos gydytojus, todėl informaciją apie artėjančią vakcinaciją pacientai gaus iš šeimos gydytojo komandos.

Norime atkreipti dėmesį:

  • Senjorams nereikia patiems rūpintis registracija dėl skiepijimosi poliklinikoje. Gavus tikslią informaciją, kada VšĮ Lazdynų polikliniką pasieks vakcina, poliklinikos darbuotojai individualiai telefonu susisieks su kiekvienu prioritetinės grupės senjoru, užregistruos skiepui bei suteiks visą reikalingą informaciją, kada, kur ir kaip senjoras bus skiepijamas.
  • Jokių problemų dėl vakcinacijos nekils tiems senjorams, kurie yra persirašę į Vilniaus poliklinikas, net jei jų gyvenamoji vieta deklaruota kitame mieste. Faktiškai gyvenantys, bet Vilniaus poliklinikose neprirašyti senjorai, norėdami pasiskiepyti čia pat Vilniuje, turėtų skambinti nuo vasario 22 d. tel. 19002 ir užsiregistruoti nurodydami savo ir vardą, pavardę, telefono numerį, ir su jais bus susisiekta.
  • Vilnius ruošiasi pagal galimybes pasiūlyti judėjimo problemų turintiems senjorams pavėžėjimą į vakcinacijos vietas. Sulaukę tikslios informacijos apie skiepijimo vietą ir laiką, senjorai turėtų kreiptis tel. 85 211 25 55.
  • Taip pat senjorams, kurie yra gulintys vakcinacija bus vykdoma jų namuose, atvykus sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojui. Su šiais senjorais taip pat bus susisiekta ir jie bus informuojami apie visą vakcinacijos eigą ir kuria vakcina bus vakcinuojami.
  • Atkreipiame dėmesį, kad yra rekomenduojama neskiepyti žmonių, kuriems nuo COVID-19 ligos diagnozavimo nėra praėję trys mėnesiai arba prieš skiepijimą jiems atlikto serologinio tyrimo metu nustatoma koronaviruso antikūnų.

 

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Tel./faksas (8 5) 244 4912
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyje

Atnaujinta: 2021-03-10 13:35:33
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)