Įvertinkite

Naujienos

Atgal

MES IEŠKOME JŪSŲ SAVANORIAI! GAL GALITE PADĖTI?

2020-07-15

Savanoriai, jei galite neatlygintinais pagrindais prisidėti prie poliklinikos veiklos gerinimo ir efektyvesnio pacientų aptarnavimo, pamatyti poliklinikos darbuotojų, registratūros ir gydytojų darbą iš „vidaus“, sužinoti kaip skirstomi pacientų srautai, suprasti ką reikia žinoti ir kaip elgtis atvykus į gydymo įstaigą  ir daug kitos naudingos informacijos ir žinių, mes Jūsų labai laukiame.Jums reikės pasitikti pacientus prie poliklinikos durų, patikrinti ar jie įtraukti į atvykstančių pacientų sąrašą, pamatuoti bekontakčiu termometru pacientų kūno temperatūrą, priminti atvykusiems pacientams, kad įėjus ir išeinant iš poliklinikos privalo dezinfekuoti rankas ir dėvėti visą vizito laiką kol gydytojas nenurodys kitaip medicinines kaukes, neturintiems kaukių jas paduoti.

Jei Jums 18 ir daugiau metų, esate komunikabilūs, nekarščiuojate, nesloguojate, per paskutinį mėnesį nebuvote išvykę į užsienio šalis, neturėjote kontaktų su žmonėmis neseniai grįžusiais iš užsienio ar galimai turėjusių kontaktų su COVID-19 sergančiaisiais.

Laukiame Jūsų laiško el. paštu Vilija@lazdynupol.lt arba teiraukitės informacijos telefonu: (8 5) 266 3126 arba (8 5) 266 3122

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Tel./faksas (8 5) 244 4912
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyje

Atnaujinta: 2020-07-15 11:56:53
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)