Įvertinkite

Naujienos

Atgal

VŠĮ LAZDYNŲ POLIKLINIKOJE ATNAUJINAMAS PLANINIŲ AMBULATORINIŲ PASLAUGŲ TEIKIMAS

2020-05-13

Mieli pacientai, informuojame, kad švelninat karantino sąlygas VšĮ Lazdynų poliklinikoje nuo 2020 m. gegužės 18 d. atnaujinamas planinių ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas.

NORIME ATKREIPTI JŪSŲ DĖMESĮ, kad ir toliau bus teikiamas prioritetas nuotolinėms paslaugoms – šeimos gydytojo, gydytojo specialisto, slaugytojo konsultacijoms telefonu, būtinųjų tyrimų paskyrimui, vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymui, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimui ir tęsimui. 

Bet kokiu atveju, Jums pirmiausia reikia užsiregistruoti nuotolinei konsultacijai telefonu – (8 5) 216 8813 arba internetu.

JŪSŲ PAČIŲ SAUGUMUI PACIENTAI Į POLIKLINIKĄ BUS ĮLEIDŽIAMI TIK SU GYDYTOJO KVIETIMU.

Tiesioginė pacientų konsultacija pakviečiant į polikliniką bus teikiama tik tuomet, kai dėl paslaugos specifikos jos nebus įmanoma suteikti nuotoliniu būdu arba jeigu jos nesuteikus, reikšmingai pablogėtų paciento sveikata arba atsirastų poreikis būtinajai medicinos pagalbai. Kaip ir viso karantino metu, į polikliniką bus įleidžiami tik iš anksto užsiregistravę pacientais ir tik sutartu vizito laiku.  Savarankiškai – be gydytojo kvietimo nusprendę  atvykti pacientai į polikliniką nebus įleidžiami.

Daugiau apie užsirašymo tvarką žr. schemoje:

Primename, kad gavus leidimą atvykti į polikliniką:

  • Paslaugos poliklinikoje Jums bus teikiamos TIK paskirtu vizito laiku.
  • Į polikliniką būsite įleidžiamas likus ne daugiau nei 10 min. iki paskirto vizito laiko. Esant būtinybei, kartu su Jumis gali būti vienas lydintis asmuo.
  • Laukdami patekimo į polikliniką privalote laikytis saugaus 2 m atstumo.
  • Atvykus į polikliniką bus matuojama Jūsų kūno temperatūra, karščiuojantiems pacientams, turintiems 37°C ir daugiau laipsnių, planinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos neteikiamos. Pacientams nurodoma kreiptis nuotoliniu būdu į šeimos gydytoją dėl tolimesnių rekomendacijų.
  • Medicinines kaukes privalote dėvėti visą vizito laiką  poliklinikoje.
  • Įėjus ir išeinant iš poliklinikos privalote dezinfekuoti rankas.
  • Poliklinikoje privalote išlaikyti minimalų 2 m atstumą iki kito paciento ir / ar darbuotojo.
  • Kol būsite pakviesti užeiti į kabinetą, laukite tik pažymėtoje laukimo zonoje.

VšĮ Lazdynų poliklinikos medikai daro viską, kad užtikrintų reikalingas paslaugas Jūsų sveikatos priežiūrai bei prašo dėl  Jūsų pačių saugumo – laikykitės pateiktų rekomendacijų.

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Tel./faksas (8 5) 244 4912
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyje

Atnaujinta: 2020-05-13 17:04:11
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)