Įvertinkite

Naujienos

Pradedama papildoma registracija į gyvūnų asistuojamos terapijos mokslinį tyrimą

2020-05-08

Lietuvos jūrų muziejus kartu su Kurtuvėnų regioninio parko direkcija įgyvendina sveikatos biotechnologijų mokslinį projektą ,,Moksliniais tyrimais pagrįstos gyvūnų terapijos metodikos sukūrimas ir integravimas į holistinės medicinos sveikatos koncepciją“ (Nr. 01.2.1-LVPA-V-835-01-0008) atidaroma papildoma registraciją į gyvūnų asistuojamos terapijos mokslinį tyrimą.

Šį mokslinį tyrimą vykdys bendradarbiaujant kartu su VšĮ „Klaipėdos universitetas“ ir VšĮ „Vaiko raida“ mokslininkų komandomis. Viena iš mokslinio tyrimo bazių yra ir Delfinų terapijos centras, tačiau, kadangi tyrimas apima ir kitas gyvūnų asistuojamas terapijas, planuojama, tyrinėjimus atlikti ir kaniterapijos, bei hipoterapijos bazėse.

Šiuo moksliniu tyrimu bus siekiama ištirti bei sukurti metodikas delfinų, žirgų ir šunų asistuojamai terapijai, įvertinti šių gyvūnų teikiamą terapinį poveikį žmogui bei ištirti gyvūno, asistuojančio terapiniame procese gerovę.

Dalyvavimas moksliniame tyrime dalyviams NEMOKAMAS.

Papildoma registracija ir dalyvių registracijos anketa, pagal patikslintus atrankos kriterijus, skelbiama nuo 2020m. gegužės 5 dienos iki gegužės 31 dienos.

Kas gali registruotis?
Kviečiame dalyvauti Lietuvos Respublikos piliečius, nedalyvavusius delfinų asistuojamos terapijos užsiėmimuose (išskyrus asmenys, kurie dalyvavo delfinų asistuojamų užsiėmimų programoje prieš 5 ar daugiau metų) pagal žemiau pateiktus kriterijus:

1. Suaugę asmenys nuo 18 metų amžiaus.

2. Pagrindinė/pirminė diagnozė: F33 (pasikartojantis depresinis sutrikimas) arba F06.33 (organinė depresija).

Kaip tai padaryti?
Asmuo, kuris nori pats registruotis pats arba užregistruoti savo globojamą asmenį turi nueiti į Lietuvos jūrų muziejaus tinklapį www.muziejus.lt, skyrelį „Delfinų terapijos centras“  ir atsisiųsti anketą į savo kompiuterį, užpildyti anketą, ją atspausdinti, pasirašyti ir išsiųsti registruotu paštu adresuojant:

Lietuvos jūrų muziejus, Delfinų terapijos centras
Smiltynės g. 3, LT-93100, Klaipėda
Būtina ant voko atžyma: TYRIMAS

Išsamenės informacijos ieškokite čia

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Telefonas (8 5) 266 3126
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyje

Atnaujinta: 2020-05-08 14:03:06
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)