Įvertinkite

Naujienos

Atgal

Dėkojame visiems Jums už pagalbą ir palaikymą

2020-04-21

Šalį apėmusi koronaviruso pandemija visus mūsų šalies medikus išvedė į priešakines gretas. Gydytojams iš karto teko susidurti su ypač ekstremalia situacija, atlaikyti pačius sudėtingiausius išbandymus, pakelti didžiausius fizinius krūvius. Todėl šiuo itin sunkiu metu kaip niekada svarbus tapo visų sveikatos apsaugos sistemos darbuotojų moralinis palaikymas, o visų mūsų žmonių – susitelkimas ir sąmoningumas. COVID-19 kontekste niekam nebevalia likti abejingu ir neatsakingu. Ir malonu konstatuoti, kad su kiekviena diena didėjantį mūsų visuomenės sąmoningumą liudija medikų bendruomenei skirtos nuoširdžiausios padėkos, palaikymo žinutės, įvairios akcijos, šiandien ypač reikalinga materialinė parama.

VšĮ Lazdynų poliklinikos administracija reiškia nuoširdžią padėką visiems geros valios žmonėms, valstybinėms institucijoms, verslo įmonėms ir organizacijoms, prisidėjusioms prie kilnaus tikslo ir parėmusioms įkurtos Karščiavimo klinikos medikus gyvybiškai svarbiomis asmens apsaugos priemonėmis.

Už medikams padovanotas apsaugos priemones nuoširdų ačiū tariame Vilniaus miesto savivaldybei ir Laisvės TV, Lietuvos pramonininkų konfederacijai, UAB Senerta,už dezinfekcines priemonesUAB Grinlera ir UAB Kurana, karštą ačiū siunčiame skanų maistą tiekiančioms įmonėms Ramenas ir pagaliukai. Jurgis ir drakonas bei UAB Eckes - Granini Lietuva už skanias sultis karščiavimo klinikos medikų komandai, nuoširdžiai dėkojame programuotojui Mindaugui Kiriejevui už skubiai ir nemokamai atliktus programavimo darbus, didžiulis ačiū nežinomam asmeniui ar įmonei už dvi dėžes FFP2 respiratorių. Dėkojame....

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Telefonas (8 5) 266 3126
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyje

 

Atnaujinta: 2020-04-23 13:54:38
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)