Įvertinkite

Naujienos

Maloniai Jūsų prašytume gyventojų pajamų mokesčio dalį (1,2 %) skirti VšĮ Lazdynų poliklinikai

2020-04-20

Gerbiami VšĮ Lazdynų poliklinikos pacientai bei lankytojai, atėjo metas, kuomet daugelis Valstybinei mokesčių inspekcijai deklaruosime  savo pajamas ir apsispręsime, kam skirsime 1,2 % dalį nuo gyventojų pajamų mokesčio.

Maloniai Jūsų prašytume gyventojų pajamų mokesčio dalį (1,2 %) skirti VšĮ Lazdynų poliklinikai.

VšĮ Lazdynų poliklinika deda visas pastangas, kad Jūs galėtumėte lankytis šiuolaikiškoje, aprūpintoje modernia įranga ir jaukioje poliklinikoje, tačiau kaip ir visi susiduriame su finansinių išteklių trūkumu, todėl prašome Jūsų prisidėti prie poliklinikos iniciatyvų, kadangi kiekvienas iš mūsų bent maža dalimi galime prisidėti prie poliklinikos atnaujinimo.

Norime pasidžiaugti ir padėkoti visiems skyrusiems 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio dalį VšĮ  Lazdynų poliklinikai, už visas  Jūsų skirtas ir Valstybinės mokesčių inspekcijos poliklinikai pervestas lėšas galime Jus nemokamai pavaišinti kokybišku geriamuoju vandeniu, ankstesniais metais įsigijome kraujo  spaudimo matavimo aparatą, kurio pagalba pacientai VšĮ Lazdynų poliklinikoje Erfurto g. 15 filiale gali nemokamai pasimatuoti  kraujo spaudimą.

1,2 proc. savo pajamų mokesčio skirti įstaigai galite  iki š. m. liepos 1 d.

Čia rasite aktualią informaciją apie gyventojų pajamų turto deklaravimą už 2019 metus.

Čia rasite aktualią informaciją apie paramos skyrimą

Apie visų mūsų surinktas lėšas ir įsigytą įrangą pateiksime išsamią informaciją, o visi pageidaujantys prie įsigytos medicinos įrangos bus nurodyti, kaip šios įrangos „rėmėjai“, kurių geranoriškumo ir pastangų dėka ši moderni įranga ir buvo įsigyta.

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Telefonas (8 5) 266 3126
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyje

 

Atnaujinta: 2020-04-22 16:32:56
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)