Įvertinkite

Naujienos

Atgal

Kviečiame VšĮ Lazdynų poliklinikoje atlikti Krūtų echoskopijos tyrimą

2020-03-10

Mielos pacientės ir poliklinikos lankytojos, norime pranešti, kad nuo šiol VšĮ Lazdynų poliklinikoje (Erfruto g. 15), 203 kab. gydytoja akušerė ginekologė Švitrigailė Grincevičienė atlieka krūtų echoskopijos tyrimą.

Krūtų echoskopija – tai neinvazinis ir informatyvus ultragarsinis krūtų tyrimas atliekamas priglaudus prie krūties odos daviklį,  gydytoja echoskopo ekrane stebėdama  išanalizuoja  krūties audinių struktūrą ir juose esančius darinius. Aptikus darinį, įvertintina jo dydį, formą, struktūrą, apžiūri ir greta esančius pažasties limfmazgius.

Šis tyrimas yra visiškai neskausmingas ir rekomenduojamas atlikti 1 kartą per metus moterims nuo 25 iki 45 metų amžiaus. Šį tyrimą  galima atlikti ir nėščioms bei maitinančioms krūtimi  moterims. Krūtų echoskopija - tinkamiausias ir saugiausias vėžio diagnostikos metodas jaunesnio amžiaus moterims.

Pacientėms, draustoms privalomuoju sveikatos draudimu bei turinčioms šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimą, konsultacija bus suteikta nemokamai (už Jūsų konsultaciją apmoka ligonių kasos). Nedraustoms pacientėms ar neturinčioms gydytojo siuntimo – už konsultaciją teks susimokėti.

Lazdynų poliklinikai svarbus kiekvienas pacientas, todėl nuolat stengiamės pasirūpinti kiekvieno gyventojo sveikata, atsižvelgti ir kiek galėdami geriau tenkinti pacientų lūkesčius bei poreikius. Tikimės, jog ši paslauga leis pagerinti mūsų teikiamų paslaugų prieinamumą ir kokybę bei viliamės sulaukti Jūsų palaikymo ir bendradarbiavimo toliau tobulinant poliklinikos veiklą.

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Telefonas (8 5) 266 3126
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyjeAtnaujinta: 2020-03-10 08:23:03
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)