Įvertinkite

Naujienos

Atgal

VšĮ Lazdynų poliklinikoje vykdomas pacientų aptarnavimo projektas įgauna didelį pagreitį

2020-01-29

VšĮ Lazdynų poliklinikoje nuo 2019-11-15 pradėtas vykdyti pilotinis paciento aptarnavimo projektas, kurio tikslas atsisakyti popierinių  pacientų ambulatorinių kortelių, įgavo didelį pagreitį – skubame pasidžiaugti, kad apie 90 procentų poliklinikos gydytojų aptarnauja pacientus pildydami ir kaupdami  duomenis tik elektroniniu būdu.

Šio projekto vykdymas ne tik palengvino gydytojų  darbą – sumažino dokumentacijos tvarkymo laiką, bet ir įnešė pakeitimų poliklinikos registratūros darbe.

Šiuo metu gydytojai, bendrosios praktikos slaugytojos ir registratūros darbuotojos aktyviai  dirba archyvuodami  popierines pacientų ambulatorines korteles. Visos pacientų kortelės iki 2020-05-01 bus perkeltos į VšĮ Lazdynų poliklinikos archyvą ir saugomos Lietuvos Respublikos  įstatymų numatytą laikotarpį.

Mieli VšĮ Lazdynų poliklinikos pacientai, atsiprašome jei dėl aktyvaus ir intensyvaus poliklinikos darbuotojų darbo padedant diegiant naujoves poliklinikoje,  užtruko Jūsų aptarnavimo laikas poliklinikos registratūroje. Mums svarbus kiekvienas pacientas, todėl nuolat stengiamės pasirūpinti kiekvieno gyventojo sveikata, atsižvelgti ir kiek galėdami geriau tenkinti pacientų lūkesčius bei poreikius. Tikimės, jog ši naujovė leis pagerinti teikiamų paslaugų prieinamumą ir kokybę bei viliamės sulaukti Jūsų palaikymo ir bendradarbiavimo tobulinant poliklinikos veiklą.

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Telefonas (8 5) 266 3126
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyje

 Atnaujinta: 2020-02-07 13:55:23
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)