Įvertinkite

Naujienos

VšĮ Lazdynų poliklinikai suteiktas Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardas

2020-01-28

Skubame pasidžiaugti ir pasidalinti gražia naujiena – VšĮ Lazdynų poliklinikai suteiktas Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardas.

Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardą Vilniaus miesto savivaldybė suteikia tik toms įstaigoms, kurios atitinka iškeltus aukštus kriterijus šiam vardui gauti – įstaigoje be kitų priemonių turi būti nustatytas korupcijos indeksas, atspindintis asmens sveikatos priežiūros įstaigos viešumą ir atvirumą, bei nuolatos vykdomos kitos svarbios iniciatyvos ir korupcijos prevencijos priemonės.

Mieli pacientai, už Vilniaus miesto savivaldybės suteiktą VšĮ Lazdynų poliklinikai Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardą norime padėkoti ir Jums – tai bendras mūsų visų nuopelnas, kuris paremtas pagarbiais bendradarbiavimo santykiais tarp medicinos darbuotojų ir pacientų.

VšĮ Lazdynų poliklinika palaiko Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyvą korupcijos prevencijos sveikatos sistemos srityje ir pasisako prieš neteisėtus mokėjimus medicinos darbuotojams. VšĮ Lazdynų poliklinikos administracija primena, kad įstaigos darbuotojai teikia sveikatos priežiūros paslaugas nelaukdami papildomo atlygio ir bendraudami su pacientais privalo vadovautis medicininės etikos principais, o neformalūs mokėjimai įžeidžia ir žemina gydytojus.

Poliklinikoje itin didelis dėmesys skiriamas korupcijos prevencijai  vykdyti – nuolatos stengiamės  ugdyti medicinos darbuotojų patikimumą, lojalumą ir sąžiningumą, motyvuoti  pacientus   elgtis  sąžiningai,  pranešti  apie  korupciją.

Apie VšĮ Lazdynų poliklinikos vykdomą korupcijos prevenciją įstaigoje galite susipažinti čia.

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Telefonas (8 5) 266 3126
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyje

Atnaujinta: 2020-02-07 14:49:37
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)