Įvertinkite

Naujienos

Nerimas – neatsiejama kiekvieno iš mūsų gyvenimo dalis

2019-10-08

Nerimas – neatsiejama kiekvieno iš mūsų gyvenimo dalis. Sveikas nerimas gali mus motyvuoti bei mobilizuoti. Tačiau, kartais jis pradeda mus riboti ir trukdyti atlikti net paprasčiausias užduotis. Su panikos atakomis bent kartą gyvenime susiduria 1 iš 5 asmenų.

Įkvėpk Iškvėpk – tai NVO “Nerimo klinika” iniciatyva, siekianti ugdyti empatišką visuomenę, kuri supranta ir žino, kaip padėti žmonėms patiriantiems panikos atakas ir  jaustis saugiai darbo aplinkoje ir viešose vietose. Svarbiausia judėjimo žinia –  jeigu matome, jog žmogus blogai jaučiasi, svarbiausia nenutylėti, nepraeiti pro šalį, o parodyti, kad mes tai matome, išgirsti, kas tą žmogų vargina, paklausti, kokios pagalbos norėtųsi, padėti ją susirasti. Panikos atakas žmonės patiria ne tik darbe, bet ir viešose vietose, parduotuvėse, lėktuvuose, kino centruose, ligoninėse ir tt. 

Mobili programėlė „Ramu“ – tai skubi pagalba panikos atakos metu, kuri visada šalia. Ji kviečia lavinti savipagalbos įgūdžius, kurie ilgainiui padės savarankiškai įveikti panikos atakas bei sumažinti  nerimą.

„Ramu“ programėlę galite parsisiųsti čia: 
App Store ir Google Play

 

Informacija parengta pagal
nerimoklinika.lt

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Telefonas (8 5) 266 3126
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyje

Atnaujinta: 2020-02-07 14:44:31
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)