Įvertinkite

Naujienos

Atgal

Gerbiami tėveliai norime atkreipti Jūsų dėmesį,

2019-09-16

Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. gydytojai neišduoda vaikų sveikatos pažymų „Medicininė pažyma dėl neatvykimo į darbą, darbo biržą ar ugdymo instituciją“ (forma Nr. 094/a), kuriomis pateisinamas neatvykimas į mokyklas ar darželius.

Pažymime, kad pagal sveikatos priežiūros paslaugas reglamentuojančius teisės aktus, gydytojai neteiks informacijos mokykloms apie fizinio krūvio ribojimą po mokinio ligos.

Ugdymo įstaigų steigėjai ir ugdymo įstaigos pačios priims sprendimus dėl vaiko ar mokinių ugdymo įstaigoje praleistų dienų pateisinimo pagrindimo nenaudojant formos 094/a formos ir nustatys, kokiais atvejais ir tvarka tėvai turės pagrįsti vaiko nebuvimą mokykloje ar darželyje.

Sveikatos pažyma „Medicininė pažyma dėl neatvykimo į darbą, darbo biržą ar ugdymo instituciją“ (forma Nr. 094/a) nebus išduodama ir studentams kurie dėl ligos, gydytojui ar gydytojų konsultacinei komisijai rekomendavus, arba dėl nėštumo ir gimdymo ar dėl sergančio vaiko priežiūros negali atvykti į egzaminą arba nori gauti akademines atostogas. Tam jiems bus išduodamos kitos formos.

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Telefonas (8 5) 266 3126
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyje

 Atnaujinta: 2020-02-07 13:50:51
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)