Įvertinkite

Naujienos

Lazdynų poliklinikoje - socialinė kampanija „Nekišk kyšio. Padėkok gydytojui“

2019-05-06

Sveikatos apsaugos ministerija, skatindama pacientus atsisakyti kyšininkavimo ir padėkoti medikams viešai, inicijuoja šalies gydymo įstaigose  akciją „Nekišk kyšio. Padėkok gydytojui“, skirtą ugdyti pacientų savimonę ir mokyti pacientus atsidėkoti gydytojui be kyšio bei skaidrumui gydymo įstaigose didinti.

Pacientai Lazdynų poliklinikoje I a. prie rūbinės  ras akcijai skirtą plakatą su voku, o šalia – atvirlaiškius, kuriuose kiekvienas pacientas galės parašyti padėką jį gydančiam gydytojui ar slaugytojui ir įmesti į greta esantį specialų voką arba pasirašytą atvirlaiškį perduoti 112 kab. vyr. specialistei Daivai Ramonienei.

Gerbiami VšĮ Lazdynų poliklinikos pacientai, norime priminti, kad ne tik vokas su pinigais gydytojui yra kyšis, bet ir dovanėlės  – šokoladas, kava ar net savame darže užaugintos daržovės, kurios taip pat yra įvardintos kaip kyšis ir nusikaltimas.  Todėl norime dar kartą paraginti Jus, neneškite dovanų ar „pakištukų" medikams, jie visi savo darbą dirba atsakingai. Geriau skirkite dovanas savo, vaikų ar anūkų artėjančioms vasaros pramogoms, o medikams geriausia padėkoti viešai, pavyzdžiui, parašyti padėką, gražų atsiliepimą socialiniuose tinkluose, specializuotose portaluose ar tiesiog perduoti įstaigos administracijai, kuri pasirūpins, kad ne tik medikas sužinotų apie padėką, bet ir ją paviešins.

Padėkoti Jus gydantiems gydytojams Jūs galite ir paskelbdami atsiliepimą specialioje interneto svetainėje

 Gydytojui bus malonu skaityti parašytą atsiliepimą apie jo gerą darbą, galbūt tas geras atsiliepimas paskatins ir kitus pacientus pas jį apsilankyti. Be to, vieša padėka sustiprins gydytojo gerą reputaciją jo kolegų ir vadovybės akyse.VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Tel./faksas (8 5) 244 4912
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyje

Atnaujinta: 2019-07-25 10:18:50
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)