Įvertinkite

Naujienos

Atgal

Kvietimas skirti 2 % gyventojų pajamų mokesčio dalį ir tokiu būdu prisidėti prie VšĮ Lazdynų poliklinikos įrangos atnaujinimo

2019-03-26

Gerbiami VšĮ Lazdynų poliklinikos pacientai bei lankytojai, atėjo metas, kuomet daugelis Valstybinei mokesčių inspekcijai turime deklaruoti savo pajamas ir apsispręsti, kam skirsime 2 % dalį nuo gyventojų pajamų mokesčio.

Maloniai Jūsų prašytume gyventojų pajamų mokesčio dalį (2 %) skirti VšĮ Lazdynų poliklinikai.

VšĮ Lazdynų poliklinika deda pastangas, kad Jūs galėtumėte lankytis šiuolaikiškoje, aprūpintoje modernia įranga, jaukioje poliklinikoje, tačiau kaip ir visi susiduriame su finansinių išteklių trūkumu, todėl prašome Jūsų prisidėti prie poliklinikos iniciatyvų, kadangi kiekvienas iš mūsų bent maža dalimi galime prisidėti prie poliklinikos atnaujinimo.

Informuojame, jog iš visų  mūsų skirtų ir Valstybinės mokesčių inspekcijos poliklinikai pervestų lėšų įsigijome kraujo  spaudimo matavimo aparatą, kurio pagalba pacientai VšĮ Lazdynų poliklinikoje Erfurto g. 15 filiale gali nemokamai pasimatuoti  kraujo spaudimą.

Jums nutarus 2 proc. savo pajamų mokesčio skirti įstaigai, iki š. m. gegužės 2 d. reikia užpildyti specialią formą (FR0512) ir ją pristatyti:

• tiesiogiai nunešti į artimiausią valstybinės mokesčių inspekcijos skyriui,

• išsiųsti paštu, adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai,

• prašymo formą užpildyti elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS).

Pildant  FR0512 formą „Prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms“ , būtina nurodyti šiuos rekvizitus:

 VšĮ Lazdynų poliklinika, įstaigos kodas: 224245280

Pageidaujantys minėtą formą galės užpildyti poliklinikos buhalterijoje – tada jos pateikimu Valstybinei mokesčių inspekcijai pasirūpins įstaigos administracija.

Apie visų mūsų surinktas lėšas ir įsigytą įrangą pateiksime išsamią informaciją, o visi pageidaujantys prie įsigytos medicinos įrangos bus nurodyti, kaip šios įrangos „rėmėjai“, kurių geranoriškumo ir pastangų dėka ši moderni įranga ir buvo įsigyta.

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Tel./faksas (8 5) 244 4912
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyje

 Atnaujinta: 2019-03-26 15:54:27
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)