Įvertinkite

Naujienos

Atgal

Pacientė į Lazdynų polikliniką atėjo su gerklės skausmu, bet išsprendė kitą ją ilgus metus kankinančią problemą.

2018-12-20

Vilnietei  taip svaigdavo galva, kad kaskart rodėsi, jog ją ištiko insultas. Pasižiūrėjus aukštyn sukdavosi lubos, nuleidus žvilgsnį į grindis atrodydavo, kad tuoj parklups. Tačiau maždaug po ketverių metų nuo paslaptingos ligos pradžios medikai nustatė netikėtą galvos svaigimo priežastį.

Kartą jai labai skaudėjo gerklę, todėl nuėjo į Lazdynų polikliniką (Erfurto g. 15, Vilnius). Prisipažinus, kad ne gerklės skausmas, o galvos svaigimas sukelia kur kas daugiau bėdų, netgi nepadeda vaistai, vartojami trejus metus, pacientei  buvo patarta konsultuotis Vilniaus universiteto Santaros klinikose, kur dirba ausų, nosies ir gerklės ligų gydytoja Aistė Paškonienė. Gydytoja nustatė, kad pacientę kankina gerybinis paroksizminis galvos svaigimas, kuris išsivysto dėl vidinės ausies patologijos.

Po šio vizito, kuris įvyko prieš pusantrų metų, visi negalavimai dingo kaip į vandenį. Ir pastaruoju metu moteris jaučiasi gerai.

Buvusi chemikė įsitikinusi, kad jai pasisekė, nes daugelis žmonių dėl šios ligos keliauja nuo vieno kabineto prie kito ir pyksta, kad gydytojai neranda ligos.

Lazdynų poliklinikos medikų kolektyvas džiaugiasi gera savo pacientės sveikata ir primena kaip svarbu abipusis savalaikis bendradarbiavimas tarp pacientų ir gydytojų specialistų.

Daugiau apie šią istoriją skaitykite Lietuvos ryte

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Tel./faksas (8 5) 244 4912
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyje

Atnaujinta: 2018-12-20 10:19:07

Įvertinkite mūsų teikiamas paslaugas