Įvertinkite

Naujienos

Atgal

Meningokokinė infekcija – liga kelianti didelį nerimą

2018-10-26

Lazdynų poliklinika džiaugiasi galėdama pasiūlyti savo pacientams naujų, efektyvių ir naujausia medicinos pažanga bei mokslo įrodymais pagrįstų gydymo bei profilaktikos metodų.

Kviečiame susipažinti su naujai rinkoje tiekiama vakcina „Trumenba“, nuo meningokokinės infekcijos. 

Meningokokinė infekcija - tai ūmi bakterinė infekcija, kurios sunkiausios klinikinės formos – žaibinis sepsis (kraujo užkrėtimas) ar pūlingas meningitas (galvos ir nugaros smegenų dangalų uždegimas). Susirgimai dažnesni šaltuoju sezonu: rudens-žiemos-pavasario mėnesiais.

Nors šia infekcija dažniausiai serga vaikai iki 5 metų amžiaus, ji išlieka pavojinga įvairaus amžiaus žmonėms, kuriuos lydi nuolatinis stresas, nusilpęs imunitetas, kamuoja susirgimai virusinėmis respiracinėmis infekcijomis ir lėtinėmis ligomis...

Mieli Lazdynų poliklinikos pacientai ir lankytojai, primename kad skiepai nuo meningokokinės infekcijos – efektyviausia profilaktikos priemonė.

Taigi, šiuo metu mes galime Jums pasiūlyti jau net dvi vakcinas nuo B grupės meningokokų:
rDNR, komponentinę, adsorbuotą Bexsero vakciną – pirmoji plataus spektro B grupės meningokokų vakcina, patvirtina Europos Komisijos ir leidžiama naudoti kūdikiams nuo 2 mėnesių amžiaus ir vyresniems žmonėms. Ši vakcina yra įtraukta į vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių. Ja skiepijami patys mažiausi, 2 mėnesių sulaukę, pacientai. Kaip ir įprasta, pilną skiepijimo schemą sudaro trys vakcinos dozės, tai reiškia, kad mažyliai skiepijami tris kartus ir tėveliams už tai mokėti nereikia. Pirmąją vakcinos dozę gaus 2 mėn. kūdikiai, antrąją - 4 mėn., o trečiąją – 12-15 mėn. Kitiems ši vakcina yra mokama ir kainuoja 85,00 €.

„Trumenba“ vakcina yra skirta vaikų nuo 10 metų ir vyresnių – paauglių ir suaugusiųjų imunizacijai nuo meningokokinės infekcijos, sukeltos B grupės meningokoko (Neisseria meningitidis). Ši vakcina yra mokama ir Lazdynų poliklinikoje kainuoja tik 95,10 €!

Daugiau informacijos apie vakciną galite rasti čia.

Primename, kad meningokokinės infekcijos padariniai dažnai išlieka visam gyvenimui, todėl nenumokite ranka į savo ir savo artimųjų sveikatą.

Registracija skiepui telefonu (8 5)  204 3507.

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Tel./faksas (8 5) 244 4912
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyje

Atnaujinta: 2018-10-29 11:46:58

Įvertinkite mūsų teikiamas paslaugas