Įvertinkite

Naujienos

Atgal

Prie Lazdynų poliklinikos kolektyvo prisijungia būrys naujų gydytojų

2018-08-03

Mieli pacientai, siekdami patenkinti Jūsų poreikius ir didindami teikiamų medicininių paslaugų prieinamumą pranešame, kad Lazdynų poliklinikos kolektyvo gretas papildys būrys naujų gydytojų – nuo š. m. rugpjūčio 1 d. Lazdynų poliklinikos Psichikos sveikatos centre darbą pradėjo gydytoja psichiatrė Joana Šaulevičiūtė (18 kab., Architektų g. 17). Jauna specialistė šiais metais baigė psichiatrijos rezidentūros studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete  (LSMU) jai suteikta gydytojos psichiatrės  kvalifikacija. Gydytoja šiuo metu dirba Respublikinės Kauno ligoninės Psichiatrijos klinikoje Marių sektoriuje VII-tajame mišrios patologijos skyriuje.

Rugpjūčio 6 dieną Lazdynų poliklinikoje pacientus konsultacijoms pakvies gydytoja rezidentė, endokrinologė Milda Danelienė (203 ir 208 kab., Erfurto g. 15). Gydytoja šiuo metu tęsia rezidentūros studijas LSMUL Kauno klinikų Endokrinologijos klinikoje, profesinės patirties šiuo metu semiasi Ukmergės ligoninėje Vidaus ligų skyriuje.

Džiaugiamės ir skubame pranešti, kad rugpjūčio 20 dieną į Lazdynų polikliniką  sugrįžta pacientų pamėgtas duetas – šeimos gydytoja Eglė Krasovskienė ir bendrosios praktikos slaugytoja Renata Liberytė (jas rasite naujame 100 kab., Erfurto g. 15).

Už medicinos darbuotojų profesijos vertybių puoselėjimą ir nuoširdų rūpinimąsi pacientais  šeimos gydytoja Eglė Krasovskienė ir bendrosios praktikos slaugytoja Renata Liberytė  buvo apdovanotos Vilniaus miesto savivaldybės vardinėmis mero padėkomis.

Kviečiame pasirinkti gydytoją Eglę Krasovskienę savo šeimos gydytoja, ir nuo 2018-08-20 d. registruotis pas gydytoją galite telefonu (8 5) 216 8813 arba internetu.
Lazdynų poliklinikos pacientams, draustiems privalomuoju sveikatos draudimu, šeimos konsultacijos yra teikiamos nemokamai (už Jūsų gydymą apmoka ligonių kasos). Nedraustiems ir ne Lazdynų poliklinikos pacientams gydytojos konsultacijos bus mokamos pagal mokamų paslaugų teikimo, kainų ir apmokėjimo tvarkos apraše nustatytus įkainius.

Pacientams norintiems apsilankyti pas gydytojus specialistus, draustiems privalomuoju sveikatos draudimu bei turintiems šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimą, konsultacija teikiama nemokamai (už Jūsų konsultaciją apmoka ligonių kasos). Nedraustiems pacientams ar neturintiems gydytojo siuntimo – konsultacija mokama.

Informuojame mažųjų pacientų tėvelius, kad Lazdynų poliklinikai sutartyje su Vilniaus teritorine ligonių kasa nebuvo suteiktas finansavimas vaikų kardiologijos paslaugai, todėl vaikų kardiologo konsultacija nuo š.m. rugpjūčio 1 d. suteikiama tik mokama. Iki šiol Lazdynų poliklinika už mūsų mažųjų pacientų vaikų kardiologo konsultacijas mokėdavo iš savo biudžeto lėšų.

Dėl siuntimo nemokamai vaikų kardiologo konsultacijai kitoje įstaigoje gauti Jūs galite kreiptis į vaiko šeimos gydytoją. Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad  gydytojas siuntimą gydytojo specialisto konsultacijai išduoda ne pagal paciento norą, o pagal poreikį, atsižvelgdamas į paciento sveikatos būklę.

Gavę siuntimą vaikų kardiologo konsultacijai Jūs galite pasirinkti gydytoją specialistą bet kurioje sveikatos priežiūros įstaigoje turinčioje sutartį su TLK dėl gydytojų specialistų paslaugų išlaidų apmokėjimo. Informaciją apie įstaigas, sudariusias šias sutartis, galite rasti savo TLK internetinėje svetainėje ir  pasirinkti gydymo įstaigą, kur konsultacija bus suteikta greičiausiai.

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Tel./faksas (8 5) 244 4912
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyjeAtnaujinta: 2018-08-03 14:29:04
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)