Įvertinkite

Naujienos

Sveikatingumo programa „Kosulys“

2018-07-02

Tėveliams ir globėjams dažnai kelia rūpestį nesibaigiantis, dieną ir naktį varginantis, vaikų kosėjimas. Atrodo, tik  spėjo vaikas pasveikti, o kosulys ir vėl sugrįžo. Suaugusieji dažnai galvoja, kad jų vaikas vėl persišaldė, ir skuba į vaistinę pirkti vaistų.

Bet ne visuomet peršalimas kaltas dėl vaiko kosulio, todėl VšĮ Lazdynų poliklinikos medikų komanda siūlo sveikatingumo programą, skirtą ilgai kosintiems vaikams nuo 6 metų ir paaugliams – „Kosulys“.

Programa susideda iš reikalingų laboratorinių tyrimų bei šeimos gydytojo konsultacijos.

Sveikatingumo programą „Kosulys“ laboratorinių tyrimų paketą sudaro

Bendras kraujo tyrimas
Automatinis kraujo tyrimas (eritrocitai, leukocitai, hemoglobinas, hematokritas, trombocitai), leukograma,  eritrocitų nusėdimo greitis (ENG).
Ūmios ir lėtinės infekcinės, uždegiminės ligos, kraujo ir kitų lokalizacijų vėžys, mažakraujystė, cukraligė, alergijos, kasos, kepenų, inkstų ir kitų organų bei parazitinės ligos...

Imunoglobulinas M
Pirmasis imuninės sistemos atsakas į ligą, rodantis ūmią infekcinės, virusinės ar parazitinės ligos fazę.

Imunoglobulinas E
Pradinis atrankinis alergijos tyrimas. Tyrimas taip pat gali padėti diagnozuoti parazitines infekcijas bei autoimunines ligas.

Vaikų ligų  gydytojo konsultacija

Atlikus sveikatingumo sprogramos „Kosulys“ numatytus laboratorinius tyrimus, tėveliams pageidaujant, šeimos gydytoja išsamiai pakomentuos tyrimų rezultatus, įvertins vaiko sveikatos būklę, taip pat atsakys į rūpimus, su vaiko sveikata susijusius, klausimus.

Svarbu – prieš atliekant kraujo tyrimus rekomenduojama nevalgyti 10–12 val., iš vakaro negerti sulčių ir kitų saldžių gėrimų, nevalgyti vaisių. Kraujo rodikliai gali keistis net iki 50%.

Daugiau informacijos, kaip teisingai pasiruošti tyrimams, rasite čia

Sveikatingumo programą „Kosulys“ galima rinktis pagal poreikius:
laboratoriniai tyrimai su  vaikų ligų gydytojos konsultacija – 30 €,
tik laboratoriniai tyrimai, rezultatus persiunčiant į paciento tėvų ar globėjų el. paštą, – 20 €.

Sveikatingumo programą „Kosulys“ apmokėti galima VšĮ Lazdynų poliklinikoje (Erfurto g. 15) mokėjimų terminale arba kasoje (3 a.) grynaisiais pinigais ar mokėjimo kortele, pervedant pinigus į AB „Swedbank”  banko atsiskaitomąją sąskaitą Nr. LT207300010002468540 arba į AB „DNB” banko atsiskaitomąją sąskaitą Nr. LT764010051002149712, mokėjimo paskirtyje nurodžius „Kosulys“.

Kaip užsisakyti Sveikatingumo programą „Kosulys“?
Sveikatingumo programą „Kosulys“ 
galima užsisakyti parašius laišką elektroniniu paštu Daiva.Ramoniene@lazdynupol.lt arba paskambinus telefono nr. (8 5) 216 9019. Suderinus laiką, lauksime atvykstant į polikliniką.

Daugiau informacijos apie sveikatingumo programą „Kosulys“  suteiks ir visais rūpimais klausimais Jums padės

projektų vadybininkė
DAIVA RAMONIENĖ
telefono nr. (8 5)  216 9019
el. p. Daiva.Ramoniene@lazdynupol.lt

Atnaujinta: 2019-08-01 16:06:33
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)