Įvertinkite

Naujienos

Atgal

Malonu matyti pasveikusius žmones

2018-05-11

“Šiuolaikinė sveikatos priežiūra neįsivaizduojama be svarbaus bendrosios praktikos slaugytojų indėlio. Todėl noriu papasakoti, kodėl pasirinkau šią profesiją. Dar mokydamasi mokykloje, penktoje klasėje, svajojau, kaip dirbsiu ligoninėje. Matydama greitosios pagalbos automobilį, sakydavau: – Čia mano svajonių mašina. Žavėjausi greitosios pagalbos darbuotojų drąsa ir įsivaizdavau save jų vietoje. Tikiuosi kada nors dirbti ne tik ligoninės skyriuje, bet ir greitosios pagalbos automobiliu važinėti pas pacientus.

 Nuo vaikystės viliojo noras padėti žmogui, išgelbėti gyvybę. Šiandien be galo gera išleisti laimingą ir pasveikusį pacientą į namus.

Studijuoju bendrosios praktikos slaugą, esu trečiakursė. Mokytis tikrai sunku. Slaugytojas negali apsiriboti vien slaugos žiniomis, jis bent minimaliai turi žinoti gydytojo pareigas, išmanyti ligas, jų klinikinius simptomus, žinoti vaistų veikimo principus, dozes, šalutinį poveikį. Labai svarbu praktika ir tikslumas. Kadangi dirbame su žmonėmis, klysti negalime. Tai reikalauja didžiulės atsakomybės. Studijuodama taip pat dirbu ligoninėje slaugytojos padėjėja. Pacientai dažnai atvyksta labai sunkios būklės, tačiau nuostabiausia yra matyti, kaip tiesiog akyse jie pasveiksta, ir žinoti, kad ir tu jiems padėjai. Slaugytojų darbas labai pasiaukojantis. Dėl kiekvieno asmens jos rizikuoja savo sveikata, o kartais net ir gyvybe.

Šią specialybę pasirinkau norėdama padėti kitiems, matyti jų šypsenas, suteikti galimybę iš naujo pažvelgti į pasaulį.  Esu labai patenkinta savo pasirinkimu. Tikiuosi, jog pasitikėjimas slaugytojomis vis didės, ir kartu galėsime pasiekti geresnių rezultatų.“

Karolina Dunauskaitė
Lazdynų pol. PSC bendrosios praktikos slaugos studentė

Sveikiname slaugytojus su Tarptautine slaugytojų diena, nuoširdžiai dėkojame už kantrybę ir pasiaukojamą darbą, už tai, kad visada skubate padėti, užjaučiate, palaikote pacientus tada, kai jiems sunku, pasidžiaugiate kartu su jais laimės akimirką.

Mieli mūsų poliklinikos slaugytojai, visos gėlės šiandien žydi tik JUMS.

VšĮ Lazdynų poliklinikos
Administracija

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Tel./faksas (8 5) 244 4912
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyje

Atnaujinta: 2018-10-29 11:59:34

Įvertinkite mūsų teikiamas paslaugas