Įvertinkite

Naujienos

Atgal

Kvietimas skirti 1,2% gyventojų pajamų mokesčio dalį ir tokiu būdu prisidėti prie VšĮ Lazdynų poliklinikos įrangos atnaujinimo

2018-04-05

Gerb. VšĮ Lazdynų poliklinikos pacientai bei lankytojai,
Atėjo metas, kuomet daugelis Valstybinei mokesčių inspekcijai turime deklaruoti savo pajamas ir apsispręsti, kam skirsime 1,2% dalį nuo gyventojų pajamų mokesčio. VšĮ Lazdynų poliklinika deda pastangas, kad galėtumėte lankytis šiuolaikiškoje, aprūpintoje modernia įranga, jaukioje poliklinikoje, tačiau kaip ir visi susiduriame su finansinių išteklių trūkumu, todėl prašome Jūsų prisidėti prie poliklinikos iniciatyvų, kadangi kiekvienas iš mūsų bent maža dalimi galime prisidėti prie poliklinikos atnaujinimo.

Pagal Gyventojų pajamų mokesčio įstatymą Jūs galite dalį savo pajamų mokesčio (iki 1,2 proc.) pervesti Lazdynų poliklinikai. Pasinaudojus šia įstatymo suteikta galimybe nenukentėtų Jūsų šeimos biudžetas, o poliklinikai tai būtų didelė parama.

Prašymą  1,2 proc. savo pajamų mokesčio skirti įstaigai (speciali forma FR0512), galite užpildyti ir pateikti elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių  inspekcijos (toliau — VMI)  Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau — EDS) arba atvykę į bet kurią apskrities valstybinę mokesčių inspekciją, kur tai padaryti Jums  padės VMI darbuotojai. Užpildyti Prašymą (specialią formą FR0512) galite ir viešuose  interneto prieigos taškuose (toliau — VIPT), juos rasite valstybinėse miestų bei rajonų bibliotekose, kuriuose, prisijungę prie EDS, turėsite galimybę pateikti Prašymus elektroniniu būdu. Kaip ir kasmet, VMI darbuotojai tam tikru laiku atvyks į VIPT ir padės gyventojams pateikti Prašymus  ir pajamų mokesčio deklaracijas.

Pildant FR0512 formą „Prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms“, būtina nurodyti šiuos rekvizitus:

VšĮ Lazdynų poliklinika, įstaigos kodas: 224245280

Primename, kad norint pervesti 1,2%, prieš tai būtina pateikti metinę pajamų deklaraciją (GPM308).

Dėkojame už Jūsų paramą!
VšĮ Lazdynų poliklinikos administracija

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Telefonas (8 5) 266 3126
El. paštas info@lazdynupol.lt

Atnaujinta: 2020-02-07 14:11:36
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)