Įvertinkite

Naujienos

Atgal

Kvietimas skirti 2% gyventojų pajamų mokesčio dalį ir tokiu būdu prisidėti prie VšĮ Lazdynų poliklinikos įrangos atnaujinimo

2018-04-05

Gerb. VšĮ Lazdynų poliklinikos pacientai bei lankytojai,
Atėjo metas, kuomet daugelis Valstybinei mokesčių inspekcijai turime deklaruoti savo pajamas ir apsispręsti, kam skirsime 2% dalį nuo gyventojų pajamų mokesčio. VšĮ Lazdynų poliklinika deda pastangas, kad galėtumėte lankytis šiuolaikiškoje, aprūpintoje modernia įranga, jaukioje poliklinikoje, tačiau kaip ir visi susiduriame su finansinių išteklių trūkumu, todėl prašome Jūsų prisidėti prie poliklinikos iniciatyvų, kadangi kiekvienas iš mūsų bent maža dalimi galime prisidėti prie poliklinikos atnaujinimo.

Pagal Gyventojų pajamų mokesčio įstatymą Jūs galite dalį savo pajamų mokesčio (iki 2 proc.) pervesti Lazdynų poliklinikai. Pasinaudojus šia įstatymo suteikta galimybe nenukentėtų Jūsų šeimos biudžetas, o poliklinikai tai būtų didelė parama.

Jums nutarus 2 proc. savo pajamų mokesčio skirti įstaigai, reikia užpildyti specialią formą (FR0512) (ją galite parsisiųsti čia) ir ją pristatyti:

• tiesiogiai Vilniaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Vilniaus skyriui,

• arba išsiųsti paštu, adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai,

• arba prašymo formą galite pildyti elektroniniu būdu ir pateikti per savo banko elektroninių paslaugų sistemą.

Pildant FR0512 formą „Prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms“ , būtina nurodyti šiuos rekvizitus:

VšĮ Lazdynų poliklinika, įstaigos kodas: 224245280

Pageidaujantys minėtą formą galės užpildyti poliklinikos buhalterijoje – tada jos pateikimu Valstybinei mokesčių inspekcijai pasirūpins įstaigos administracija.

Primename, kad norint pervesti 2%, prieš tai būtina pateikti metinę pajamų deklaraciją (GPM308).

Dėkojame už Jūsų paramą!
VšĮ Lazdynų poliklinikos administracija

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Tel./faksas (8 5) 244 4912
El. paštas info@lazdynupol.lt

Atnaujinta: 2018-10-29 12:26:36
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)