Įvertinkite

Naujienos

Atgal

Pirmieji akreditavimo pažymėjimai jau įteikti penkioms įstaigoms, tarp kurių ir VšĮ Lazdynų poliklinika!

2016-12-27

Šiais metais Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – VASPVT) pradėjo vykdyti savanorišką asmens sveikatos priežiūros įstaigų akreditavimą pagal iš anksto nustatytus ir paskelbtus Nacionalinius akreditavimo standartus. Pirmieji akreditavimo pažymėjimai jau įteikti penkioms įstaigoms, tarp kurių ir VšĮ Lazdynų poliklinika!

Malonu pažymėti, kad VšĮ Lazdynų poliklinika buvo tarp pirmųjų įstaigų, pasinaudojusių galimybe įvertinti savo veiklą pagal Nacionalinius akreditavimo standartus, kurie apima plačius šeimos medicinos paslaugos kokybės aspektus.

Polikliniką lapkričio mėnesį vertino Komisija, sudaryta iš VASPVT specialistų bei Sveikatos apsaugos ministerijos konsultantų, rengusių Akreditavimo standartus ir praktikoje teikiančių šeimos medicinos paslaugas. Vertintojai nustatė, kad poliklinikoje teikiamos šeimos medicinos paslaugos atitinka Nacionalinius akreditavimo standarto reikalavimus ir rekomendavo Akreditavimo komitetui akredituoti įstaigą bei išduoti tai patvirtinantį pažymėjimą.

Poliklinikos administracijai, sveikatos priežiūros specialistai ir visi darbuotojai, priėmę iššūkį dalyvauti akreditavimo procese ir prisidėję prie pažangiausių šeimos medicinos paslaugas teikiančių įstaigų Lietuvoje yra verti ypatingos pagarbos. Svarbu pasakyti, kad nuo ateinančių metų numatyta skatinti akredituotas šeimos medicinos paslaugas teikiančias įstaigas. Svarstomi keli finansinio skatinimo mechanizmai, kurie motyvuotų įstaigas ne tik išlaikyti pasiektą kokybės lygį, bet ir toliau vykdyti pradėtą veiklą.

Įstaigos akreditavimas reiškia aiškų ir viešą pripažinimą, kad buvo įvykdyti reikalavimai kokybei tobulinti ir kad buvo imtasi nuolatinio kokybės gerinimo. Gautas akreditavimo pažymėjimas skatins įstaigos šeimos gydytojų paslaugų kokybės ir saugos gerinimą per standartizuotą ir į pacientą orientuotą veiklos valdymą.

Lazdynų poliklinikai svarbus kiekvienas pacientas, todėl stengiamės pasirūpinti kiekvieno gyventojo sveikata, atsižvelgti į visus paciento gydymo ir sveikatos gerinimo poreikius, teikti savalaikę, kokybišką ir geriausia medicine praktika pagrįstą sveikatos priežiūrą.

Informacinis šaltinis www.vaspvt.gov.lt

VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Tel./faksas (8 5) 244 4912
El. paštas info@lazdynupol.lt

Kviečiame apsilankyti poliklinikos Facebook profilyje

Atnaujinta: 2018-10-29 12:27:54

Įvertinkite mūsų teikiamas paslaugas