Įvertinkite

Naujienos

Atgal

VšĮ Lazdynų poliklinikoje darbą pradėjo nauja gydytoja endokrinologė Laima Sadauskienė

2017-08-25

VšĮ Lazdynų poliklinikoje darbą pradėjo nauja gydytoja endokrinologė Laima Sadauskienė (203 kab.). Baigusi Kauno medicinos akademiją dirbo Koldingo (Danija) ligoninės vidaus ligų skyriuje gydytoja endokrinologe, Pietų Danijos universitete užėmė klinikinio lektoriaus pareigas, kuravo ir organizavo medicinos ir farmacijos studentų darbą.
 
Gydytoja yra labai vertinama dėl profesinės kompetencijos ir gerųjų žmogiškųjų savybių, todėl labai džiaugiamės, kad gydytoja L.Sadauskienė prisijungė prie VšĮ Lazdynų poliklinikos kolektyvo.
Kviečiame registruotis pas gydytoją endokrinologę
 
L. Sadauskienę telefonu (8 5) 216 8813.
 
Pacientams, draustiems privalomuoju sveikatos draudimu bei turintiems šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimą, konsultacija bus suteikta nemokamai (už Jūsų konsultaciją apmoka ligonių kasos). Nedraustiems pacientams ar neturintiems gydytojo siuntimo - už konsultaciją teks susimokėti.
 
Lazdynų poliklinikai svarbus kiekvienas pacientas, todėl nuolat stengiamės pasirūpinti kiekvieno gyventojo sveikata ir kiek galėdami geriau tenkinti pacientų lūkesčius bei poreikius.
 
VšĮ Lazdynų poliklinika
Erfurto g. 15, LT-04220 Vilnius
Tel./faksas (8 5) 244 4912
El. paštas info@lazdynupol.lt


Atnaujinta: 2018-01-08 16:21:20
Apklausos nuoroda
(spauskite čia)
(Apklausą apie polikliniką organizuoja Vilniaus m. savivaldybė. Apklausa atsidarys naujame lange)