Įvertinkite

D.U.K.

D.U.K.

Mus pasiekia daug klausimų, kurių siuntėjai išvis nenurodo savo el. pašto adreso, tad jiems negalime atsakyti arba el. pašto adresą užpildo neteisingai, tuomet atsakymas grįžta nepasiekęs adresato.

Specializuoti klausimai, skundai, pasiūlymai, prašymai ar laiškai, adresuoti asmeniškai VšĮ Lazdynų poliklinikos direktoriui, yra siunčiami tiesiogiai el. paštu info@lazdynupol.lt.

Kur kreiptis, jei noriu likti LP pacientu, bet noriu pakeisti šeimos gydytoją?
Jei pageidaujate gydytis mūsų poliklinikoje, bet norite pasirinkti kitą šeimos gydytoją, Jums reikėtų kreiptis į registratūrą ir užpildyti nustatytos formos prašymą gydytis pas kitą pasirinktos pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos gydytoją.
Pas kokius specialistus galiu registruotis be šeimos gydytojo siuntimo? Pvz., ar galiu registruotis pas akių ligų gydytoją?
Pacientas dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų be siuntimo gali kreiptis į antrinio lygio specialistą – dermatovenerologą. Daug tyrimų gali ir privalo atlikti šeimos gydytojas. Jo kompetencijai priskirtas ir specialusis ligonio ištyrimas: akušerinis ir ginekologinis, neurologinis, oftalmologinis (įskaitant regėjimo aštrumo, spalvų skyrimo nustatymą ir kt), nosies, ausų ir gerklės, dermatologinis, chirurginis, ortopedinis. Jeigu Jums reikalingos gydymo paslaugos neviršija šeimos gydytojo normos, turėtumėte kreiptis į gydymo įstaigą, kurioje esate prisirašiusi. Šeimos gydytojas privalo išduoti siuntimą konsultuoti ir gydyti tik neaiškiu, jo kompetencijai nepriskirtu atveju. Primename, kad viena esminių sąlygų apdraustajam privalomuoju sveikatos draudimu gauti nemokamą gydytojo specialisto konsultaciją yra kreipimasis su gydytojo siuntimu. Oftalmologo (akių ligų specialisto) konsultacija yra specializuota asmens sveikatos priežiūros paslauga. Siuntimą specializuotoms asmens sveikatos priežiūros paslaugoms gauti turi teisę išduoti šeimos gydytojas.
Kada geriausia pradėti tvarkytis sveikatos pažymas (F 027-1/a) vaikų darželiams ir mokykloms, kad būtų galima išvengti ilgų eilių pas gydytoją? Kiek laiko jos galioja?
Informuojame, kad kartą metuose būtina profilaktiškai patikrinti vaikus iki 18 metų, jei reikia juos paskiepyti. Rekomenduojame neatidėlioti vizitų pas šeimos gydytojus, nes išduota sveikatos pažyma galioja vienus metus.
Ar reikia registruotis, kai reikia pažymos į sporto dispanserį?
Pacientas, norėdamas gauti sveikatos pažymą, turėtų užsiregistruoti pas savo šeimos gydytoją.Atnaujinta: 2018-05-03 12:07:11

Įvertinkite mūsų teikiamas paslaugas